Prūsijos karalienė Luizė – viena iškiliausių Europos moterų, aprašyta ne viename romane, vaizduojama skulptūrose, portretuose, apdainuota eilėse. Jos žavesys slypi ne tik ypatingoje karališkosios poros draugystėje ar plačiai garsėjusiame jos grožyje. Karalienė Luizė labiausiai vertinta už taurumą, aukštos moralės principų laikymąsi, atsidavimą Tėvynei ir jos piliečiams. Ryškų pėdsaką ši asmenybė paliko ir Klaipėdoje, kur lemtingu Prūsijai metu jai teko susitikti su istorinėmis asmenybėmis ir daryti joms didelį poveikį. Kelionės metu atversime duris į Klaipėdos, 1807 - 1808 m. tapusios laikinąją Prūsijos sostine, karališkąjį laikotarpį, pamatysime, kur karališkoji pora gyveno, kur buvo apsistoję jų vaikai, sužinosime, kaip miestas pasitiko šiuos garbingus svečius ir t.t. Kelionės metu taip pat turėsime retą galimybę pamatyti Klaipėdos karilioną, užsuksime į buv. Klaipėdos Luizės gimnaziją, nuvyksime prie Olando kepurės, kur mėgo su vaikais laiką leisti karalienė Luizė, P. Domšaičio galerijoje išvysime karalienės portretų ir kt., su ja susijusių eksponatų. Na o sekmadienį, sukaupę platesnį istorinį kontekstą apie šią asmenybę, stebėsime spektaklį „Karalienė Luizė“ atsinaujinusiame Klaipėdos dramos teatre.

Svarbu: atkreipkite dėmesį, kad spektaklis sekmadienį prasidės 17 val. ir baigsis 21 val., todėl į Vilnių planuojama grįžti vėlai - apie 1 val.

Nuotraukų autorė: D. Žebelytė-Petraitienė

Kaina
:
79 Eur
Įskaičiuota
:
kelionė patogiu autobusu, 1 nakvynė viešbutyje pačioje Klaipėdos istorinėje širdyje dviviečiame kambaryje su patogumais ir pusryčiais, gido-vadovo paslaugos, kelionės programos ir dokumentų parengimas
Neįskaičiuota
:
spektaklio ir kt. bilietai į lankomus objektus, maitinimas, asmeninės išlaidos
Išvykimas
:
07.00 val. Vilnius, automobilių stovėjimo aikštelė Upės g. prie Forum Palace (prie Neries)
Grįžimas
:
~01.00 val. Vilnius, automobilių stovėjimo aikštelė Upės g. prie Forum Palace (prie Neries)
Data
:
2019 m. balandžio 27-28 dienomis (2 d.)