1 d. VILNIUS – EUROPOS MIESTAS – TEL AVIVAS – TIBERIJA
Vilnius – Europos miestas – Tel Avivas. Atvykę keliaujame į Tiberiją – vieną iš keturių šventųjų žydų miestų, seniausią Galilėjos miestą, buvusį Judėjos filosofijos centrą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tiberijoje.

2 d. TIBERIJA – TABGHA – KAFARNAUMAS – CFATA – TIBERIJA
Po pusryčių vykstame į Tabghą. Pakylame į Palaiminimų kalną, lankome Duonos ir Žuvies Padauginimo šventyklą, Petro Primato bažnyčią. Vykstame į Kafarnaumą, kur, kaip tikima, ilgesnį laiką gyveno Jėzus, vykdydamas viešą savo veiklą. Po to vykstame į 800 metrų aukštyje virš jūros lygio įsikūrusį Cfatos miestą. Tai viena seniausių ir paslaptingiausių Izraelio vietų, viena iš nepasiekiamų zelotų miestų-tvirtovių, dvasinis „kabalos“ centras. Šiandien Cfata garsėja savo senomis sinagogomis, gausia menininkų bendruomene ir puikiomis meno galerijomis bei dirbtuvėmis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tiberijoje.

3 d. TIBERIJA – GALILĖJOS KANA – NAZARETAS – TIBERIJA
Pusryčiai viešbutyje. Keliaujame link Jordano upės, kurioje, kaip tikima, buvo pakrikštytas Jėzus. Turėsime galimybę atnaujinti krikšto įžadus šioje upėje. Toliau vykstame į Galilėjos Kaną – pirmojo Jėzaus stebuklo vietą, kur, kaip tikima, vestuvių iškilmių metu vanduo buvo paverstas vynu. Iš Galilėjos Kanos vykstame į Nazaretą - miestą, kur, manoma, prabėgo Kristaus vaikystė. Lankome Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką, Šv. Grotą, kuri laikoma Šv. Arkangelo Gabrieliaus apsireiškimo Marijai vieta. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tiberijoje.

4 d. TIBERIJA – CEZARĖJA – HAIFA – JAFA – BETLIEJUS
Pusryčiai. Mūsų kelias veda pajūriu į Cezarėją – Romos žydų sostinę. Pakeliui (pagal galimybes) aplankome Rotšildo meno muziejų. Apžiūrime akveduką, atkasto seno miesto liekanas, romėnišką uostą bei atstatytą amfiteatrą, kuriame dažnai rengiami įvairūs koncertai. Kelionę tęsiame į Haifą. Kultūrinę programą Haifoje pradedame pasikėlimu į Carmel kalną, nuo kurio atsivers įspūdinga Haifos pakrantės ir Bahajų sodų panorama. Vykstame į Jafą. Kultūrinė programa Jafoje – viename seniausių pasaulio miestų, kuris skaičiuoja jau 5 tūkst. savo egzistavimo metų ir yra tapęs neatskiriama Tel Avivo dalimi. Pasivaikštome senosios Jafos kvartalais. Taip pat apžiūrime miesto įtvirtinimų liekanas, bažnyčias, mečetes, senąjį laikrodžio bokštą, laikomą tikru miesto simboliu, biblijines vietas ir dailininkų parduotuvėles. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

5 d. BETLIEJUS – JERUZALĖ – BETLIEJUS
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija pėsčiomis ir autobusu po Jeruzalę – miestą, svarbų judėjų, krikščionybės bei musulmonų istorijoje. Lankome Alyvų kalną, vaikštome po Getsemanės sodus, apžiūrime Dievo Tarno ir Visų tautų bažnyčias, lankome Kidrono slėnį, Dovydo kapą ant Siono kalno, Paskutinės vakarienės menę, Marijos užmigimo baziliką bei Ein Karem – Jono Krikštytojo gimtinę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

6 d. BETLIEJUS – JERUZALĖ – BETLIEJUS
Pusryčiai viešbutyje. Tęsiame kultūrinę programą. Lankome Betliejų: Kristaus Gimimo grotą, Šv. Kotrynos bažnyčią, Jeronimo grotą, Pieno grotą, piemenėlių lauką su koplyčia primenančia piemenų palapinę. Vykstame į Jeruzalę. Pasivaikštome po Jeruzalę, užkopiame į Šventyklos kalną, sustojame prie Raudų sienos, grožimės El Aksos mečete, sustojame prie Auksinių vartų. Kristaus kančios „Via Dolorosa“ keliu kylame į Golgotos kalną, lankomės Šventojo Kapo ir Prisikėlimo bazilikoje. Pagal galimybes lankome Dovydo miestą (už papildomą mokestį). Vėliau vykstame prie Parlamento (Knesset), sustojame prie unikalios Menoros su biblijinėmis emblemomis. Toliau ekskursiją tęsiame link Mea Shearim – vaizdingo ortodoksalių judėjų kvartalo. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

7 d. BETLIEJUS – KUMRANAS – NEGYVOJI JŪRA – ELATAS
Pusryčiai. Vykstame prie Negyvosios jūros. Sustojame Kumrane, kur 1947 m. buvo atrastas vienas didžiausių XX a. archeologinių radinių – vadinamieji „Negyvosios jūros ritiniai“, datuojami 167-237 m. pr. Kr. Poilsis  prie Negyvosios jūros. Tęsiame kelionę ir vykstame į Elatą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Elate.

8 d. POILSIS ELATE PRIE RAUDONOSIOS JŪROS
Pusryčiai viešbutyje. Elatas – piečiausias Izraelio kurortas prie Raudonosios jūros, netoli Jordanijos ir Egipto. Poilsis prie Raudonosios jūros. Pageidaujantiems galimybė aplankyti povandeninę observatoriją, botanikos sodą ar panardyti (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė Betliejuje.

9 d. ELATAS – VADI RUM SLĖNIS (Jordanija) – PETRA
Pusryčiai. Išvykstame į Jordaniją. Muitinės formalumai Izraelio-Jordanijos pasienyje. Vykstame prie Vadi Rum slėnio, grožimės šiuo nepakartojamu gamtos stebuklu. Per amžius vėjo išmodeliuoti skardžiai stačiai pakyla iš rožinio atspalvio smėlio, kuriame iki šių dienų randami ankstyvojo žmogaus pėdsakai. Šiandien čia gyvena klajojantys beduinų genties žmonės. Pageidaujantiems bus siūlomas 2 val. pasivažinėjimas džipais po dykumą (už papildomą mokestį). Tęsiame kelionę. Vykstame į Petrą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Petroje.

10 d. PETRA – ŠUBAKO TVIRTOVĖ – AMANAS
Po pusryčių kultūrinė programa Petroje, dažnai vadinamoje „Raudonosios rožės“ miestu. Gėrimės šia ypatinga, prieš 2200 metų Mozės slėnio uolose iškalta vaizdinga nabatėjų sostine. Kelionė (~1 km) pėsčiomis nuostabiu tarpekliu iki saulės apšviestos Lobių šventyklos. Pakeliui matome amfiteatrą, mauzoliejus, šventyklas. Pageidaujantys galės pakilti iki įspūdingo 47 m pločio ir 40 m aukščio uoloje iškalto Al Deir‘os fasado. Nuo šios nuostabios nabatėjų šventyklos kalnuose atsiveria puikūs panoraminiai vaizdai. Kelionę (už papildomą mokestį) į kalną mums galės palengvinti arkliai, asilai ar kupranugariai. Išvykstame į Amaną. Pakeliui apžiūrime Šubako kryžiuočių tvirtovę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amane.

11 d. AMANAS – DŽERAŠAS – MADABA – NEBO KALNAS – BETLIEJUS (Izraelis)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Amaną, aplankant archeologijos muziejų. Vykstame į Džerašą – vieną geriausiai išsilaikiusių romėnų miestų Jordanijoje. Kultūrinė programa Džeraše: teatras, pagrindinė alėja, Artemidės šventykla, Adriano arka. Toliau lankome Madabą. Ši vietovė skaičiuoja 4500 metų, ji kelis kartus paminėta Biblijoje. Šiame „mozaikų mieste“, Šv. Jurgio graikų ortodoksų bažnyčioje, yra išlikusi mozaika, vaizduojanti 560-565 m. Palestinos žemėlapį. Tęsiame kelionę. Lankome Nebo kalną, nuo kurio, kaip tikima, Mozei buvo parodyta pažadėtoji žemė. Tikima, kad Mozė mirė ant Nebo kalno, tačiau kapas iki šių dienų dar nerastas. Muitinės formalumai Jordanijos pasienyje. Vykstame į Betliejų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje. 

12 d. BETLIEJUS – TEL AVIVAS
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Ben Gurion oro uostą. Skrydis Tel Avivas – Europos miestas – Vilnius.

Kaina
:
1559 Eur
Įskaičiuota
:
kelionė patogiu autobusu pagal programą, 11 nakvynių 3*** viešbučiuose dviviečiuose kambariuose, 11 pusryčių ir 11 vakarienių pagal programą, bilietai į lankomus objektus pagal programą, vietinių gidų rusų kalba Izraelyje ir Jordanijoje bei profesionalios vadovės iš Lietuvos paslaugos, kelionės programos ir dokumentų parengimas
Neįskaičiuota
:
skrydis Vilnius – Europos miestas – Tel Avivas – Europos miestas – Vilnius – 230 Eur / asm., Jordanijos viza, išvažiavimo mokesčiai: iš Jordanijos – 15 JAV dolerių / asm., iš Izraelio – 32 JAV doleriai / asm., medicininių išlaidų draudimas, arbatpinigiai, gėrimai kelionės metu.
Išvykimas
:
2018 m. lapkričio 2 d.
Grįžimas
:
2018 m. lapkričio 13 d.
Data
:
2018 m. lapkričio 2-13 d. (12 d.)