Apie kelionę trumpai
 • Kelionės data :
  kelionės data tikslinama
 • Kaina :
  nuo 545 Eur
 • Grupės dydis :
  iki 16 žmonių
 • Transportas :
  kelionė lėktuvu
 • Išvykimo vieta :
  iš Vilniaus

„Jei kituose miestuose gatvės išklotos asfaltu, tai Vienoje – kultūra“, - XX a. pradžioje rašė austrų rašytojas ir žurnalistas Karlas Krausas. Siūlome netradicinę kelionę po Vieną, kartu aplankant Klosternoiburgą ir Zalcburgą. Jūsų lauks pažintis su Vienos operos teatro užkulisiais, intriguojanti Hundertwasserio ir secesijos architektūra, vienas seniausių vienuolyno muziejų ir vyno degustavimas Klosternoiburgo vienuolyne, Vienos kavinės, meno muziejai, Mocarto mylimas Zalcburgo miestas ir daug kitų įdomybių.

1 diena. VILNIUS – VIENA

Skrydis Vilnius – Viena. Atskrendame į Vieną. Pervežimas privačiu transportu į viešbutį. Įsikuriame ir vykstame į apžvalginę ekskursiją po Vieną: Šv. Stepono katedra, barokinės bažnyčios, Hofburgas - Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, Vienos kavinės, aikštės, paminklai. Nakvynė viešbutyje Vienoje.

2 diena. VIENA

Pusryčiai. Vykstame į ekskursiją Belvederio rūmuose, kur su muziejaus gidu lankome muziejaus ekspoziciją. Rūmuose saugoma didžiausia pasaulyje garsiausio XX a. pradžios austrų dailininko, vieno pagrindinių Vienos secesijos menininkų Gustavo Klimto paveikslų kolekcija. Ją sudaro 24 darbai, tarp jų - garsiausi menininko auksinio periodo paveikslai „Bučinys“ ir „Judita“. Laisvas laikas pietums. Popiet - ekskursija Vienos valstybiniame Operos teatre. Tai vienas garsiausių Operos teatrų pasaulyje. Ekskursijos metu išgirsime pastato istoriją, pamatysime pagrindinę salę, ją supančias erdves. Vakare siūlome apsilankyti koncerte. Nakvynė viešbutyje Vienoje.

3 diena. VIENA – KLOSTERNOIBURGAS – VIENA

Po pusryčių ekskursijos Vienoje tęsinys: Hundertwasserio architektūra, Vienos secesijos pastatai. Laisvas laikas pietums. Po pietų vykstame į Klosternoiburgo vienuolyno šalia Vienos. Ekskursija vienuolyne ir vienuolyno vynų degustacija. Šv. Augustino Klosternoiburgo vienuolyną XII a. įkūrė dievobaimingas Babenbergerių dinastijos Austrijos markgrafas Leopoldas III, kuris šiame vienuolyne ilgai gyveno ir jame palaidotas, paskelbtas šventuoju ir Austrijos globėju. Šiandien vienuolyno muziejus yra vienas seniausių pasaulyje, jame sukaupta ypač vertinga viduramžių meno dirbinių kolekcija, eksponuojamas viduramžių meno šedevras – Mikalojaus Verduniečio altorius. Kaip ir visais laikais, vienuolynas yra svarbus katalikiško gyvenimo centras, jo vyno ūkis įkurtas 1114 m. ir yra pats seniausias ir vienas didžiausių (108 ha) ir kokybiškiausių Austrijoje. Vakare siūlome aplankyti Albertiną - lankomiausią Austrijos meno muziejų, kuriame eksponuojama daugybė garsių menininkų darbų nuo Renesanso iki šių laikų. Nakvynė viešbutyje Vienoje.

4 diena. VIENA – ZALCBURGAS – VIENA

Pusryčiai. Ryte privačiu transportu važiuojame į Zalcburgą. Atvykus apžvalginė ekskursija pėsčiomis Zalcburge: Mirabelės rūmai, nuo kurių atsiveria įspūdingas vaizdas į Zalcburgo senamiestį, juos savo mylimajai Salomėjai Alt pastatė Zalcburgo arkivyskupas ir žemių valdytojas Volfas Dytrichas fon Raitenau; toliau per Salzacho upę keliaujame į senamiestį, lankome senamiesčio bažnyčias, Šv. Petro kapinaites, kur prasidėjo Zalcburgo miestas, Mocarto, Katedros ir kitas miesto aikštes, išsidėsčiusias aplink įspūdingą barokinę Zalcburgo katedrą.

Laisvas laikas  pietums. Po pietų siūlome aplankyti Mocarto gimtą namą-muziejų. Vakare grįžtame į Vieną. Nakvynė viešbutyje Vienoje.

5 diena. VIENA  – VILNIUS

Pusryčiai. Papildomas muziejų lankymas su vadove-gide pagal pageidavimą (pvz. Z. Froido buto-muziejaus, V. A. Mocarto buto-muziejaus arba Žydų muziejaus ir kt.). Privačiu transportu išvykstame į oro uostą. Skrydis Viena – Vilnius. Vakare nusileidžiame Vilniuje.